Tööstuslikud voldikuksed

Kõik Standoori müüdavad voldikuksed on toodetud vastavalt Euroopa Liidus kehtivatele ohutusstandarditele.

Uksed omavad CE-märgistust ning vastavad Euroopa Liidu direktiivile EN13241-1.

Voldikuste sektsioonid on valmistatud sandwich paneelidest, mille paksus on 50 mm. Teraspleki paksus on 0,6 mm, mille vahele jääb freoonivaba polüuretaanvaht. Uksi on võimalik tellida erinevates standardtoonides või lasta värvida vastavalt RAL-kataloogi toonidele.

Lihtne kasutada
Kuna voldikuksel on väga vähe liikuvaid detaile, kerge kaal ning kergesti kasutatavad külghinged, siis on ust võimalik kiiresti nii avada kui ka sulgeda. Voldikuksed on disainitud nõnda, et nad vajavad vähe üla- ja külgruumi. Käsitsi avatava ukse korral on vaja vaid 100 mm ülaruumi. Kuna uksed valmistatakse vastavalt kliendi ava mõõtudele, siis võtavad uksed ära minimaalselt vaba ruumi hoones – nõnda on tagatud ka muude seadmete lihtne paigaldus ukse ümbruses.

Hea otsus mitmes mõttes
Vastupidav konstruktsioon tagab pika eluea, vastupidavuse ilmastikuoludele ning vähese hooldusvajaduse. Voldikuksel on väga kõrge tuulekoormus – 4×4 m uksel on see koguni klass 5, vastavalt EN12424 standardile. Kõik voldikuksed on vastavalt EN12605 standardile testitud kestma vähemalt 1 000 000 tsüklit. Kiire ja lihtne paigaldus on ühtlasi oluline faktor – voldikuste paigaldusviis on unikaalne ning uksed on suuresti eelkomplekteeritud juba tootmises.

Valmistatud vastavalt kliendi soovidele
Voldikuksed valmistatakse täpselt vastavalt kliendi vajadustele. Uksi on võimalik tellida 3-6 lehelistena ning mitmes standardtoonis. Ukselehed on kuumtsingitud ning värvitud kõrgekvaliteetse värviga. Voldikuksi saab tellida ka eritoonides vastavalt RAL-kataloogile.

Standardis on voldikuksi võimalik paigaldada avadele laiusega 1800-6000 mm ning kõrgusega 2000-6000 mm. Ka erilahendused on võimalikud.

Ustele on võimalik tellida rohkelt lisasid, nagu käiguuks sisselõigatuna uksepaneeli või alumiiniumraamiga aknad. Voldikuksed on valmistatud standardis sisemise spanjolett-lukuga, kuid on võimalik tellida ka silinderlukustus.

Valmistatud kestma aastatid
Kõik CE-märgiga varustatud voldikukse valmistamisel kasutatavad materjalid vastavad EN13241-1 standarditele ning neid iseloomustab pikk eluiga, kvaliteet, vähene keskkonnamõju ning kerge kaal.

Kõik tihendid on vananemis- ja ilmastikukindlast EPDM kummist.

Säästab energiat
Ukse soojustuskoefitsent vastab 100 mm paksusele mineraalvillale. Ukse K-väärtus on 1,6 W/(m2/K), mis on  arvutatud 4×4 m ukse baasil. Uksel on standardis mitmes kohas topelt tihendus, et tagada kõrgem soojapidavus. Veekindlus vastab klass 3-le vastavalt EN12425 standarditele ning tuulekindlus klass 4-le vastavalt EN 12425 standardile.