Firmast

36Turul oldud aastatega on Standoor Eesti OÜ teinud läbi pideva ja stabiilse arengu. Tallinna külje all Viimsis asuvas kaasaegses tehases toodetavad tööstuslikud tõstuksed, garaažiuksed ja alumiiniumist rullturvatrellid valmivad Euroopa juhtivate ettevõtete sertifitseeritud komponentidest. Uksed on komplekteeritud põhjamaist muutlikku ja karmi kliimat arvestades. Aastatepikkune kogemus, paindlikkus, kvaliteet ja tarnekiirus on paljude klientide hinnangul meie tugevus. Just klientide usaldus on tõstnud Standoori sektsioonuksed ja alumiiniumist rullturvatrellid enim eelistatute hulka Eestis.

Klientide soovidest lähtuvalt oleme oma tootevalikut pidevalt suurendanud. Lisaks Viimsis toodetud garaažiustele, tööstuslikele sektsioonustele ja alumiiniumist rullturvatrellidele oleme tootevalikusse valinud ka tööstuslikud voldikuksed, kiirrulluksed, kangasuksed, käärtõstukid, laadimissillad, -tihendid, -keeled ja -majad. Arvestame uute toodete turule toomisel nende vastupidavust põhjamaises karmis kliimas, turvalisust ja sobivust Eesti keskkonnaga.

Tehtud valikud on end õigustanud: klientidelt saadud tagasiside kohaselt hinnatakse meie toodete puhul enim vastupidavust, turvalisust ja toote- ning paigalduskvaliteeti.

Valides Standoori, otsustate kvaliteedi kasuks. 

    EEET 2015-2019 alternatiivne logo